Kursy i szkolenia z gry w szachy

Nauczymy Cię grać w najpopularniejszą grę planszową na świecie. 

Rozegrajmy wspólnie tę partię…

Interesuje Cię nauka gry w szachy?

Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Szybki kurs gry w szachy
Zaufaj doświadczeniu. Z naszą pomocą znacznie szybciej poznasz zasady gry.
Gra w szachy online
Ucz się w dowolnym miejscu na świecie.
Szkoła szachów dla wszystkich
Uczymy, jak grać w szachy od podstaw oraz przygotowujemy do turniejów szachowych. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia, a także osoby dorosłe.
Bezpłatna konsultacja
Zanim dołączysz do szkoły szachistów, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Wspólnie określimy cele i plan ich osiągnięcia.
syn_z_ojcem_graja_w_szachy

Niezwykła szkoła szachów

Strefa szachów powstała z pasji do szachów. Zdobyliśmy w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie i teraz chcemy dzielić się nim z innymi. Naszym celem jest to, aby jak największa ilość osób poznała zasady gry w szachy i mogła odkryć w sobie nową pasję. Właśnie dlatego opracowaliśmy szkolenia z gry w szachy.

Wierzymy, że nauka gry w szachy jest możliwa w każdym wieku. Wobec tego naszą ofertę kierujemy zarówno w stronę najmłodszych, w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, jak i do młodzieży oraz osób dorosłych. 

Naszym celem jest popularyzacja tej gry planszowej, ponieważ nie jest to tylko zwykła rozrywka. Gra w szachy rozwija strategiczne myślenie, pobudza wyobraźnię i korzystnie wpływa na rozwój intelektualny. 

W przeszłości gra w szachy cieszyła się popularnością na królewskich dworach, wśród przedstawicieli arystokracji i dowódców wojskowych. Dzisiaj wybierają ją ludzie, którzy odnoszą sukcesy w biznesie i w polityce. Dołącz do elitarnego grona już teraz. 

ludzie_grajacy_w_szachy

Szkolenia z gry w szachy

Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób w każdym wieku. Uczymy osoby indywidualne i prowadzimy szkolenia dla firm. Gwarantujemy, że dzięki naszym kursom samo ustawienie szachów na szachownicy zacznie wzbudzać pozytywne emocje.

Przybliżymy zasady gry w szachy zarówno osobom początkującym, jak i tym, które już grają w szachy i chcą podnieść swój poziom gry. Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy cele i oczekiwania, a następnie dobieramy indywidualną ścieżkę nauki.

Nasza szkoła szachów obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, ponieważ zajęcia prowadzone są w formie online. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej 15 minutowej konsultacji, podczas której przedstawimy szczegóły.

„Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni”

Paul Morphy

Wybierz kurs gry w szachy dla siebie

Zasady gry w szachy
w minutę

Obejrzyj materiały dotyczące gry w szachy
i śledź nas w mediach społecznościowych

Zapisz się do newslettera

Odbierz dodatkowe materiały

Umów się na 15 minutową bezpłatną konsultację